TELE HAASE RELÉ HLÍDACÍ E1UM230V01 1-FÁZ 1 CO
Kód produktu: 83464626
Kód dodavatele: 1340101
EAN: 9008662005105
Výrobce: TELE Haase
Skladem
Brno Kšírova Skladem
Blansko Na objednání
Brno Gromešova Na objednání
Bystřice nad Pernštejnem Na objednání
Čáslav Na objednání
Česká Třebová Na objednání
Hradec Králové Na objednání
Hustopeče Na objednání
Chotěboř Na objednání
Jevíčko Na objednání
Kladno Na objednání
Kroměříž Na objednání
Liberec Na objednání
Pardubice Na objednání
Praha 13 Stodůlky Na objednání
Praha 4 Spořilov Na objednání
Praha 9 Počernice Na objednání
Prostějov Na objednání
Rychnov nad Kněžnou Na objednání
Sokolov Na objednání
Svitavy Na objednání
Šenov u Nového Jíčína Na objednání
Tišnov Na objednání
Trutnov Na objednání
Třebíč Na objednání
Uherské Hradiště Na objednání
Velké Meziříčí Na objednání
Vysoké Mýto Na objednání
Zábřeh Na objednání
Zastávka u Brna Na objednání
Zlín Na objednání
Žďár nad Sázavou Na objednání
MJ: KS
Hlídací relé E1UM230V01
Hlídací relé pro monitorování napájecích napětí, na ochranu před podpětím/přepětím.
  • Hlídací relé 1-fázového napětí se dvěma rozhodovacími úrovněmi s tolerancí
  • 1 přepínací kontakt
TECHNICKÉ INFO
  • sledované napětí 24 V AC/DC , 230 V AC
  • hlídání podpětí / přepětí a tolerance -25 % až + 20 % Un
  • nastavitelná hystereze
  • optická indikace
  • napájení z hlídaného napětí
  • modulární provedení na lištu DIN
Zařazeno v kategoriích
Hmotnost
0,074 kg
Typ el. připojení
Šroubové připojení
S odnímatelnými svorkami
Ne
Možné jednofázové podpětí
Ano
Možné třífázové podpětí
Ne
Možné jednofázové přepětí
Možné třífázové přepětí
Možná jednofázová hystereze
Ano
Možná třífázová hystereze
Obsahuje funkci stejnosměrného podpětí
Obsahuje funkci stejnosměrného přepětí
Obsahuje funkci stejnosměrné hystereze
Měřicí rozsah napětí 1
172,5 - 276 V
Měřicí rozsah napětí 2
18 - 28,8 V
Typ napětí měřicí oblasti
AC/DC
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz