SIEMENS 6SL3210-5BE22-2CV0 MĚNIČ FREKV. V20 S 3F NAPÁJ. 3X380-480V 2,2KW, 4DI,2DO,2AI,1AO
| Kód produktu: | 82497151 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | 6SL3210-5BE22-2CV0 |
| EAN: | 6940408102651 |
| Výrobce: | SIEMENS |
Na objednání
Měnič pohonu Siemens, 3 fáze, 400 v AC – řada SINAMICS V20 – 6SL3210-5BE22-2CV0
- Výstupní frekvence 0 až 550Hz a široký rozsah napětí nabízejí působivou kapacitu
- ECO mód zajišťuje spolehlivou energetickou účinnost
Jak mohu jednotku namontovat?
Co je řada Sinamics V20?
- Řada Sinamics V20 je řada frekvenčních měničů navržených pro použití s jednoduchými pohybovými sekvencemi. Měniče jsou k dispozici v devíti různých velikostech v rozsahu výkonu 0,12 kW až 30 kW.
Hmotnost
1,05 kg
Množství v balení
1
Síťové napětí
380 - 480 V
Síťový kmitočet
60 Hz
Počet vstupních fází
3
Počet výstupních fází
3
Max. výstupní kmitočet
550 Hz
Max. výstupní napětí
480 V
Jmenovitý výstupní proud I2N
5,6 A
Max. dodávaný výkon při kvadratickém zatížení při jmenovitém výstupním napětí
2,2 kW
Max. dodávaný výkon při lineárním zatížení při jmenovitém výstupním napětí
2,2 kW
Relativní symetrická tolerance síťového kmitočtu
-5 %
Relativní symetrická tolerance síťového napětí
-15 %
Počet analogových výstupů
1
Počet analogových vstupů
2
Počet digitálních vstupů
4
Přípustné použití v průmyslové oblasti
Ano
Přípustné použití v obytné a průmyslové oblasti
Ne
Podporuje protokol pro TCP/IP
Ne
Podporuje protokol pro PROFIBUS
Podporuje protokol pro CAN
Podporuje protokol pro INTERBUS
Podporuje protokol pro ASI
Podporuje protokol pro KNX
Podporuje protokol pro MODBUS
Ano
Podporuje protokol pro Data-Highway
Podporuje protokol pro DeviceNet
Podporuje protokol pro SUCONET
Podporuje protokol pro LON
Podporuje protokol pro PROFINET IO
Podporuje protokol pro PROFINET CBA
Podporuje protokol pro SERCOS
Podporuje protokol pro Foundation Fieldbus
Podporuje protokol pro EtherNet/IP
Podporuje protokol pro AS-Interface Safety at Work
Podporuje protokol pro DeviceNet Safety
Podporuje protokol pro INTERBUS-Safety
Podporuje protokol pro PROFIsafe
Podporuje protokol pro SafetyBUS p
Podporuje protokol pro ostatní sběrnicové systémy
Počet HW rozhraní Industrial Ethernet
0
Počet HW rozhraní PROFINET
0
Počet HW sériových rozhraní RS-232
Počet HW sériových rozhraní RS-422
Počet HW sériových rozhraní RS-485
Počet HW sériových rozhraní TTY
Počet HW rozhraní USB
Počet HW paralelních rozhraní
Počet ostatních HW rozhraní
S optickým rozhraním
S PC přípojkou
Integrovaný brzdný odpor
Možnost čtyřkvadrantového provozu
Druh měniče
Měnič U
Krytí (IP)
IP20
Výška
166 mm
Šířka
90 mm
Hloubka
145,5 mm